פרויקטים עולמיים

Majon COntinental
International Camp
Majon Joref
המחנה הבינלאומי “מנהיגות”

המחנה הבינלאומי “מנהיגות” (MIC – Manhigut International Camp) הוא סמינר בינלאומי שנתי שמתקיים בבודפשט בהשתתפות קבוצת שנת הכשרה מאמריקה הלטינית ומשלחות שונות של מדריכים מאוסטרליה, רוסיה, קנדה, ספרד, פורטוגל, יוון, טורקיה והמדינה המארחת -הונגריה. 

המכון הקונטיננטלי

אחד האירועים המרכזיים בתנועה, מתקיים  פעמיים בשנה: מכון קונטיננטלי דרומי בחודש ינואר, ומכון קונטיננטלי צפוני בחודש יולי.

מעל 65 שנה המכון מביא צעירים ממשפחת הנוער הציוני מכל אמל"ט, לפעילות חינוכית אינטנסיבית בת 10 ימים.

סמינר בוגרים מנהיגים (SBM)

הוא סמינר הכשרה חינוכי למנהיגים. ה-SBM הוא סמינר שנתי כאשר המדינה המארחת משתנה מדי שנה. הקהילות והתנועות במדינה המארחת יחד עם המזכירות העולמית של הנוער הציוני, אחראים על ארגון האירוע.

 באירועים אלו "הנטוורקינג" והפרויקטים המשותפים שנרקמים הם הכוח שמניע את מנהיגי התנועות שלנו להשיג את מטרותיהם החינוכיות לשנים הבאות. ב- SBM משתתפים נציגים של הקנים שמרכיבים את מחלקת אירופה וצפון אמריקה של הנוער הציוני, שליחים, מומחים במגוון תחומים ונציגי המזכירות העולמית.

מנהיגות

פרויקט מנהיגות הוא פלטפורמה חינוכית חדשנית בעלת צביון יהודי, ציוני, הומניסטי וליברלי המעניק הכשרה מקצועית למנהיגים פעילים ועתידיים בקהילה היהודית. הפרויקט מיועד לתנועות נוער, בתי ספר, מוסדות אקדמיים וארגונים יהודים אחרים מאמריקה הלטינית ואירופה.

מכון חורף

החורף המסורתי מתקיים מידי שנה בדרום אמריקה, בהשתתפות של למעלה מ-190 צעירים מאורוגואי, ארגנטינה, צ‘ילה ופרגוואי. בשנים האחרונות הפך מכון החורף שלנו לאחד מהסמינרים האזוריים החשובים ביבשת.

פרויקטים נוספים

Vaida Olamit hanoar
הועידה העולמית

אחת לעשור מארגנת משפחת הנוער הציוני את "הועידה העולמית", במטרה ללמוד, לדון ולהחליט בנוגע לאידאלים ולתפיסות האידאולוגיות של התנועה. בוועידה העולמית משתתפים 200 נציגים מכל הקנים ברחבי העולם.

Veida Jinujit
ועידה חינוכית

במקביל לוועידות העולמיות, עורכת הנוער הציוני ועידות חינוכיות, המאפשרות לנו ללמוד מהחוויות והאירועים המקומיים, לדון בצרכים המשותפים והספציפיים של כל קן, לפתח מתודולוגיות וחומרי לימוד חדשים, והחשוב מכל – לשוחח יחד עם חברנו על המשפחה החינוכית הגדולה שיצרנו. 

המטרות העיקריות של הועידה החינוכית הן פיתוח והתאמת מתודולוגיות וכלים חינוכיים, אותם אנו יכולים להעביר במסגרת האתגר העצום של חינוך דור המנהיגים הבא. באירוע זה, משתתפים 150 נציגים מכל הקנים ברחבי העולם.

בית סקופוס

בית סקופוס בית סקופוס הוא מכון שדלתו פתוחה לכל צעיר וצעירה יהודים בין הגילאים 30-18 ,השואפים ליצור קשרים עם צעירים אחרים במסגרת מודרנית, יהודית ופלורליסטית. בבית סקופוס אנו מפתחים פעילויות תרבות, אמנות, לשון, ספורט, פוליטיקה ופנאי.

FRIENDS OF HANOAR HATZIONI

במטרה להבטיח את המשכיות הארגון שלנו בקהילות היהודיות ברחבי העולם, יצרנו קרן בינלאומית ."Friends of Hanoar Hatzioni" בשם הקרן מורכבת מבוגרים לשעבר (משתתפי התנועה) ואישיויות נוספות מרחבי העולם, המסייעות לנו לפתח פרספקטיבה ופרויקטים חדשים על מנת להמשיך ולגדול.

יום הנוער הציוני

מידי שנה בחודש יולי, מתקיים "יום הנוער הציוני" בישראל. פעילות זו מקבצת למעלה מ-500 צעירים מתנועתנו, שמגיעים מכל המדינות בהן פועלת הנוער הציוני. חברים אלו משתתפים בתכניות שונות בישראל.

דילוג לתוכן