מי אנחנו​

משימה וחזון

הנוער הציוני היא תנועת נוער המחויבת לעיצוב אדם שלם: אדם בעל ערכים, מוסר, אתיקה והתנהגות על פיה מבוסס פועלנו החינוכי. אדם המזדהה ופועל למען העם היהודי – ההיסטוריה, התרבות והמסורות שלו, כמו גם למען מדינת ישראל.

כתנועת נוער יהודית, ציונית, הומניסטית, ליברלית וחברתית, אנו שואפים לפתח תהליכים חינוכיים מעצבים לחניכינו, בהתבסס על היסודות האידאולוגים הנובעים מהערכים הבסיסיים של היהדות, החלום הציוני והמורשת העולמית. אנו מכירים במרכזיותה של מדינת ישראל כבית בו יכול כל יהודי להיות "שחקן ראשי" ולבנות חיים יהודיים כנורמה. אנו מעודדים את החברים שלנו לקחת חלק פעיל בתהליך הבטחת ההמשכיות של עמנו תוך העשרת ההיבטים היהודיים, הדמוקרטיים והפלורליסטים של מדינתנו, כבסיס לבניית חברה למופת.

ההתהוות

לאחר מלחמת העולם השנייה, קומץ צעירים אינטלקטואלים ורעבים לשינוי, אימצו גישה ביקורתית כלפי תפיסות העולם הקיצוניות של אותה התקופה, תוך הכרה בצורך להקמת תנועת נוער שתאפשר ביטוי של התפיסות המגוונות בתוך היהדות ומיצוב היהדות כערך עליון. כתוצאה מכך, קבוצות שונות של צעירים יהודים נוצרות במדינות אירופה השונות, במטרה למצוא נתיב חדש שיתווה את הדרך לאלפי צעירים יהודים כמהים לתשובה.

הצוות שלנו

"אנו קבוצה של אנשים מקצועיים, בעלי יכולות, כשרונות והרבה ניסיון. אנו אוהבים את עבודתנו ועושים זאת בתשוקה ואהבה".

אנחנו משפחה גדולה

קהילות
1
מדינות
1

"התנועות האחיות"​

התנועה פוליטית

תנועת המרכז הליברלית הנוער הציוני הינה תנועה פוליטית ציונית במסגרת המוסדות הלאומיים. התנועה הוקמה על ידי חברי הנוער הציוני, במטרה לחזק ולתמוך בפעילות התנועה והגשמת מטרותיה וחלומה.

מזכירות עולמית

HaYasmin 1, Rmaat Efal, 5296000, Israel

Phone : +(972)3 5301396

 

דילוג לתוכן